KEŞFEDİN

SİZE NELER SUNABİLİRİZ

HİZMETLERİMİZ

Fikirleriniz Gerçeğe Dönüşsün

İç mimari, Çevre tasarımı, Web Sitesi, Kurumsal Kimlik, Özel Tasarımlar gibi farklı disiplinler arasında danışmanlıkta dahil olmak üzere destek vermekteyiz.

İç Mimarlık

Konut, Villa, Müstakil Yapılar, İşyerileri, Ofisler, Otel, Tatil Köyü, Resotran gibi yapabileceğimiz tüm iç mekânları sizin için tasarlıyoruz.

Tasarım sürecinde başından sonuna tüm bilgi birikim ve tecrübemiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda size uygun özel alanlar yaratıyoruz. Ev, işyeri, otel çalışma konumuz her ne olursa olsun araştırmalarımızı yaparak ve istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu sayede yarattığımız alanlarda keyifli, rahat ve özel anlar yaşabilirsiniz.

Çevre Tasarımı

İnsanın çevre ile etkileşimi insanlığın var oluşundan beri ilişkilenmektedir. Günümüz standartlarında özellikle büyük şehirlerde çok katlı yapı mimarisi arttığı için yeşil alanlar yok denecek kadar azalmıştır.

İnsanların yeşile duyduğu ihtiyaç ile orantılı olarak bahçesine ve ya belirli alana peyzaj yapma ihtiyacı da aynı oranda artmaktadır. Bu sebeple ev, iş yeri, otel kısacası insanların sabit ya da belirli bir süre yaşayacakları alanlarda peyzaj oldukça önemledir. Bu doğrultuda peyzaj tasarımlarımızda bölgenin coğrafi ve iklim şartları göz önünde bulundurularak insanların rahat ve keyifli vakit geçirebileceği alanlar yaratmaktayız.
web

Web Tasarımı

Günümüzde insanların birbirleri ile etkileşime girdiği en önemli alanlar web siteleridir. Özellikle son yıllarda restoranlarda, işyerlerinde ya da kurum ve ya kuruluşlarda insanlar doğrudan online sistemlere yönelmiştir. Bu sebeple teknoloji çağı olarak geldiğimiz son noktada web sitesinin önemi büyüktür.

Tasarımlarını özenle kurumsal kimliğinize göre hazırladığımız web siteleri ile kişilerle etkileşime girmek daha kolaydır. WordPress altyapısı kullanarak hazırladığımız siteleri sizlere daha hızlı sürelerde teslim etmekte ve sorunlarınıza daha hızlı yardımcı olmaktayız.  Bunun yanında online ödeme sistemleri, online rezervasyon ya da online menü gibi bir çok içerik ile web sitenizi zenginleştirerek daha keyifli hale getirebiliriz. Bu doğrultuda hazırladığımız sistemler ile işlerinizi daha hızlı halledebilir ve daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, size ait olan firmanızın tüm baskılı ya da baskısız ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri kapsamaktadır.

Kurumsal kimlik yaratımında logo ve isim büyük öneme sahiptir. Akılda kalıcı olması için bir çok alternatif yaratma imkanları olduğundan profesyonel olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Bir işletmenin en önemli iki kriteri logo ve ismidir.  Sade bir logo ve isimle büyük kitlelerin aklına kazınmak oldukça zordur. Ancak hazırlanan konsept, ürünler ve mekân ile bu oran yükseltilmektedir. Bu doğrultuda sizler için hizmet vermekteyiz.

Özel Tasarımlar

Özel tasarımlar doğrultusunda iç mekânlarda belirli bir alan için tasarlanan ürünler ile mekâna farklılık yaratabilirsiniz. Hali hazırda kendi tasarımlarımız olan ev aksesuarları ile birlikte, sizin istediğiniz doğrultuda özel tasarımlarda yapmaktayız. Özel bir koltuk, yatak başı, aydınlatma ve ya aklınıza gelebilecek, olmasını istediğiniz tüm ürünleri sizlerin istediği doğrultuda özel olarak tasarlıyoruz. Tasarımlarımız doğrultusunda ürünlerinizi en iyi şekilde üreterek sizlere sunuyoruz.
Viavris Creative Lab.

BEDAVA
İNCELE